kariera.jpg
Home Kariéra Aktuální volná místa Chemik operátor

Aktuální volná místa

Teva Czech Industries s.r.o.,
významná mezinárodní farmaceutická společnost se sídlem v České republice, vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Chemik operátor

Náplň práce:

• provádění úkonů souvisejících s výrobou aktivních farmaceutických substancí
• dodržování parametrů výrobního procesu v souladu s platnou výrobní dokumentací
• obsluha strojů a zařízení
• dodržování zásad kvality a bezpečnosti
• vedení záznamové dokumentace
• práce s řídicím systémem

Požadujeme:

• výhodou je vyučení v oboru chemie, strojírenství nebo jiný technický obor ale rádi zaškolíme i uchazeče bez chemického vzdělání
• práce ve směnném provozu
• zodpovědnost
• samostatnost

Nabízíme:

  • motivující práci s možností dalšího profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • bonusová složka mzdy

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 725 803 376