kariera.jpg
Home Kariéra Aktuální volná místa Technolog - Oddělení transferů

Aktuální volná místa

Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Díky profesionalitě našich zaměstnanců, kvalitním produktům a naší oddanosti pacientům patříme již dnes mezi přední výrobce bezpečných, účinných a dostupných produktů pro pacienty na celém světě.

Technolog - Oddělení transferů

Náplň práce:

• účast na transferových aktivitách a s tím spojené koordinace technologického transferu
• zavádění nových technologií a zařízení
• participace na procesu průběžného zvyšování robustnosti
• spolupráce s ostatnimi útvary podniku
• vzdělávání a doplňování odborných znalostí

Požadujeme:

• VŠ vzdělání - chemické,farmaceutické, chemicko -technologické
• Znalost práce s PC – MS Office
• Znalost AJ
• Znalost procesů ve farmaceutické výrobě

Nabízíme:

  • motivující práci s možností dalšího profesního růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení, nadstandardní příplatky
  • prémiová a bonusová složka mzdy
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 725 803 376