kariera.jpg
Home Kariéra Aktuální volná místa Farmaceutický operátor / Operátor seřizovač

Aktuální volná místa

Farmaceutický operátor / Operátor seřizovač

Náplň práce:

obsluhuje výrobní zařízení nebo balící linku v nepřetržitém provozu/ 3 směnném provozu
vede pečlivě záznamovou dokumentaci
pracuje s řídícím systémem
udržuje čistotu a pořádek na pracovišti
pracuje v osobních ochranných pomůckách
dodržuje zásady "správné výrobní praxe", bezpečnosti práce

Požadujeme:

základní znalost práce na PC
schopnost práce ve směnném provozu
zodpovědnost
samostatnost
pečlivost
čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • měsíční hrubou mzdu od 19 000 (včetně příplatků za prostředí, ochranné pomůcky)
  • motivující práci s možností dalšího profesního růstu, růst hrubé mzdy
  • čisté pracovní prostředí
  • zájem o ochranu zdraví zaměstnanců, závodní preventivní péči
  • nadstandardní příplatky
  • bonusová složka mzdy
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 725 803 376