kariera.jpg
Home Kariéra Aktuální volná místa Specialista pro laboratoře QC

Aktuální volná místa

Specialista pro laboratoře QC

Náplň práce:

• Koordinace technologického transferu analytických metod léčivých přípravků, aktivních substancí a pomocných látek
• Koordinace vývoje, validací a verifikací analytických metod pro techniky HPLC/Disoluce
• Spolupráce s externími laboratořemi TEVA
• Tvorba dokumentace oddělení (SOP, pracovních instrukcí, návodů na obsluhu)
• Práce v SW Trackwise, Wisdom, Glorya
• Tvorba podkladů pro registrační dokumentaci – analytické metody, validační/verifikační a transferovou dokumentace

Požadujeme:

• Praxe ve farmacii min. 3 roky
• VŠ vzdělání v oboru chemie
• Znalost analytické chemie, zkušenosti s HPLC výhodou
• Znalost GMP v analytických laboratořích, ICH, USP, PhEur
• Angličtina – středně pokročilý
• Samostatnost, odpovědnost, pečlivost
• Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci s možnosti dalšího profesního rozvoje
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • systém Cafeteria
  • zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Kontakt

Teva
Vojtěch Sabela
Telefon: 725 803 376